Kumbulla shënon golin e parë për Romën (VIDEO)

22.10.2020 20:40

Kumbulla shënon golin e parë për Romën (VIDEO)

Reprezentuesi i Shqipërisë, Marash Kumbulla ka shënuar golin e parë për Romën.

Kumbulla ka shënuar golin e dytë të Romës për t’ia dhuruar epërsinë ndaj Young Boys 1:2.

Mbrojtësi shqiptar shënoi golin në minutën e 74-të të ndeshjes.

Ky është goli i parë i Kumbullës me fanellën e ish kampionit italian.

Kumbulla këtë ndeshje e nisi nga minuta e parë.

Roma dhe Young Boys garojnë në grupin A.

x