Kylie dhe Travis nxitën thashetheme për ribashkim pasi u panë bashkë në avion privat

04.05.2021 16:53

Kylie dhe Travis nxitën thashetheme për ribashkim pasi u panë bashkë në avion privat

Kylie dhe Travis udhëtuan bashkë gjatë fundjavës së ditëlindjes së tij në Miami.

 
Kylie Jenner dhe Travis Scott vazhduan të nxisin thashethemet e pajtimit ndërsa udhëtuan në shtëpi së bashku me avionin e saj privat të dielën pasi festuan ditëlindjen e tij në Miami.

Pasi kaluan fundjavën duke festuar, Kylie 23-vjeçare, dhe reperi 29-vjeçar u panë duke hipur në të njëjtin avion.

Ndërsa ylli i reality-shout ngjitej në shkallët e aeroplanit, ajo kishte vendosur një triko me kapuç të zi të përshtatshëm, duke e kombinuar dollakë dhe atlete të bardha.

Ajo gjithashtu vendosi një manikyr të freskët dhe një çantë krokodili kafe prej 80,000 dollarësh Hermès Birkin.

 
Ndërkohë, babai i vajzës së saj trevjeçare Stormi Webster kishte vedosur një kapelë të zezë bejsbolli, bluzë gri dhe atlete të bardha.

Anëtarja më e re e familjes Kardashian/Jenner dokumentoi udhëtimet e tyre në Instagram Story, duke përfshirë një foto të një batanije të bardhë Hermès në vendin e saj.

“Oh doni të dini se ku jam?”, shkroi ajo duke përfshirë pamje të qytetit nga lart në ajër dhe fotot e saj, e veshur me xhinse.

Pavarësisht se dukeshin ‘shumë të afërt dhe të dashur’ pasi ata flirtuan larg në klubin LIV gjatë fundjavës, People raportoi se ata ‘nuk janë përsëri së bashku.’

“Edhe pasi u ndanë, ata gjithmonë kaluan shumë kohë së bashku”, thotë një burim.

‘Ata janë bashkë-prindër të shkëlqyeshëm dhe e duan shoqërinë. Ata ndajnë një jetë argëtuese me Stormin, por kanë shtëpi të ndara”, shtoi ai

x