Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë formuar një raport familjar të shkëlqyeshëm

01.06.2021 18:52

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë formuar një raport familjar të shkëlqyeshëm

Çifti kanë krijuar ‘një situatë të shkëlqyer familjare’ së bashku.

 
Ylli i realitetit 23-vjeçar dhe krijuesi i hitit Sicko Mode, 30 vjeç, po vazhdojnë të kalojnë ‘shumë kohë familjare cilësore së bashku’ me vajzën e tyre tre vjeçare Stormi, dhe megjithëse nuk kanë vendosur asnjë etiketë në marrëdhëniet, burimet thonë se ata janë në një vend ‘shumë të lumtur’.

“Kylie dhe Travis vazhdojnë të kalojnë shumë kohë familjare cilësore së bashku. Ata nuk po i bëjnë asnjë presion marrëdhënies së tyre. Ata shkojnë mirë dhe gjërat janë të shkëlqyera”, tha një burim për People.

“Të dy duan të jenë sa më të pranishëm për Stormi. Kylie dhe Travis kanë punuar shumë për të krijuar një situatë të shkëlqyer familjare”, tha personi i brendshëm për yllin e Keeping Up With The Kardashian dhe vendasin e Teksasit.

“Ata e duan njëri tjetrin. Të gjithë janë shumë krenarë për atë se sa të pjekur janë. Stormi është vajza e vogël më e lumtur. E gjitha është në dobinë e saj”.

 
Kylie dhe Travis u ndanë në vitin 2019, por gjatë pandemisë COVID-19 vitin e kaluar, ata filluan të jetonin së bashku në mënyrë që të dy të shihnin vajzën e tyre dhe u raportua se kishin rindezur romancën e tyre.

Ndërkohë, një burim tjetër kohët e fundit tha se çifti nuk kanë “kërkesa” në marrëdhënien e tyre.

Ata thanë: “Unë nuk do të thoja që Kylie dhe Travis kanë një marrëdhënie të hapur, ata thjesht nuk i vendosin një etiketë. Ata kanë qenë të tillë për vite me rradhë. Travis do të jetë në të gjitha festat, gjithçka ka të bëjë me Stormi, por ai dhe Kylie nuk e quajnë njëri-tjetrin të dashur dhe të dashur. Nuk ka asnjë pritje mes tyre. Nuk ka kërkesa në marrëdhëniet e tyre, është mënyra se si ka qenë gjithmonë”.

x