Kylie Jenner e pranon se ndërhyrjen e parë në buzë e bëri pasi një djalë e përqeshi për aftësitë e puthjes

18.06.2021 17:22

Kylie Jenner e pranon se ndërhyrjen e parë në buzë e bëri pasi një djalë e përqeshi për aftësitë e puthjes

Kylie pranon se mbushi buzët pasi një djalë e përqeshi për aftësitë e puthjes.

 
Kylie Jenner ka pranuar se vendosi të mbushte buzët pasi u tall për aftësitë e saj të puthjes.

23-vjeçarja bëri rrëfimin gjatë shfaqjes së ribashkimit “Keeping Up with the Kardashians, The Final Curtain Part 1”, e cila u transmetua të enjten mbrëma në E!.

Duke folur për nikoqirin Andy Cohen, ajo tha: “Dashuria ime për grimin filloi me pasigurinë time me buzët e mia. Dhe nuk e kam menduar kurrë derisa pata një nga puthjet e mia të para”.

Ajo kujtoi: ‘Një djalë më tha: “Oh, Zoti im, ti je puthë aq mirë, por ke kaq buzë të vogla”, apo diçka e tillë. Dhe pastaj, prej atëherë, prej atëherë e tutje, u ndjeva e paaftë të puthja”.

Kylie, e cila filloi të eksperimentojë për herë të parë me mbushësin e buzëve kur ishte 17 vjeçe vazhdoi, “Unë e kuptova atë me të vërtetë vështirë. Vetëm kur një djalë që ju pëlqen e thotë këtë, nuk e di, thjesht ndikoi vërtet tek unë”.

“Unë thjesht nuk u ndjeva e dëshirueshme ose e bukur. Unë me të vërtetë doja buzë më të mëdha. Do të mbivlerësoja buzët me rreshtuesin e buzëve vetëm për të krijuar iluzionin e buzëve më të mëdha. Dhe pastaj më në fund isha si “këto buzë nuk bëjnë”, dhe përfundova duke bërë buzët e mia”, deklaroi Jenner.

Pavarësisht se ishte prekur nga incidenti në atë kohë, Kylie pranoi se mund të qeshë me debaklin tani, duke bërë shaka se duhet të vendoste disa lloje të mbushësve të buzëve, pas përqeshjes nga ai djalë.

të fundit

Kurti arrin në Bruksel, pritet nga Borrell Ekspertët paralajmërojnë: Mos e injoroni, gripi këtë sezon do të jetë shumë i ashpërPrindërit duhet të jenë shumë të kujdesshëm me gripin këtë vit, sepse është shumë më i ashpër se vitet paraprake. Gjatë dimrit të kaluar, maskat, distancimi, shkollat ​​e mbyllura dhe bllokimet e pjesshme në muajt e ftohtë, kishin parandaluar në mënyrë efektive qarkullimin e viruseve të gripit, shrkuan Për Nënat. Por këtë vit kushtet janë të ndryshme dhe gripi mund të godasë sërish. Dhe mund ta bëjë në mënyrë më agresive se zakonisht, transmeton lajmi.net. Mund të përhapet lehtësisht Vitin e kaluar, sipas virologut Fabrizio Pregliasco, drejtor shëndetësor i Institutit Ortopedik Galeazzi në Milano, ndërhyrjet për të kufizuar përhapjen e Covidit e kishin mbajtur gripin shumë larg. Tani, megjithatë, ai mund të përhapet shumë më lehtë. Vaksina është e vetmja armë për të mbrojtur veten. Ndikimi që po vjen tek ne ka prekur tashmë hemisferën jugore, Australinë, Zelandën e Re, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Fëmijët janë më të ekspozuar Analiza që kanë bërë studiuesit mbi epideminë sezonale ndihmon për të kuptuar alarmin për rastet e bronkiolitit (në Itali, por veçanërisht në Francë ku i ftohti ishte i pari) te fëmijët nën dy vjeç. Një infeksion viral që shfaqet te fëmijët me ftohje, temperaturë, kollë, fishkëllimë dhe vështirësi në frymëmarrje. Këshilli Shkencor Francez e shpjegoi fenomenin me një deficit të konsiderueshëm të imunitetit kolektiv për fëmijët e lindur pas marsit 2020, të cilët shkojnë në çerdhe, dalin rregullisht, por që nuk mbrohen më nga një distancim korrekt ose mbi të gjitha nga një vaksinë kundër Covid. Simptomat janë gjithmonë të njëjta: infeksione të rrugëve të frymëmarrjes, me kollë dhe dhimbje të fytit, temperaturë të lartë, dhimbje koke dhe dhimbje ky& Ahmeti ia bënë dhuratë Ramës një tastierë 30 ditë paraburgim gjilanasve të cilëve iu gjetë drogë e llojit heroinë gjatë bastisjes në banesë Rama: Prishtina do të jetë vend plot gjallëri e mundësi për të rinjtë, do bashkëpunojë me të gjithë pa dallim 40 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale për shkak të Covid-19 Champions League vjen sonte me tetë ndeshje – vëmendja te Milan-Liverpool e Real Madrid-Inter Arben Vitia mungon në mbledhjen inauguruese të Përparim Ramës si kryetar i Prishtinës Përparim Rama betohet si kryetar i Prishtinës Me 10 dhjetor hapet “Prite n’Shesh”

x