Kylie Minogue tregon se ka gjetur dashurinë tek Paul Solomons

25.09.2020 11:17

Kylie Minogue tregon se ka gjetur dashurinë tek Paul Solomons

Kylie dhe Paul u prezantuan përmes disa miqve të përbashkët në shkurt 2018.

Ylli australian i pop-it, Kylie Minogue, u detyrua të anulonte koncertet e Golden Tour më 2018 pasi mori një infeksion, por ajo zbulon se Paul Solomons e ndihmoi atë të kthente shëndetin, shkruan Daily Mail.

Ajo shtoi se i dashuri i saj ka kujdes për fansat e saj, për botën por mbi të gjitha ai kujdeset për të. Kylie u takua me Paul i cili punon si drejtor i revistës GQ pas ndarjes së saj me Joshua Sasse.

Në atë kohë, u pretendua se këngëtarja e nxori aktorin britanik nga shtëpia e saj në Londrën, pasi ai u afrua shumë me aktoren spanjolle Marta Milans. 

x