Linda Halimi tregon trupin e tonifikuar në bikinit blu

06.08.2021 21:36

Linda Halimi tregon trupin e tonifikuar në bikinit blu

Linda Halimi ka marrë vëmendje.

 
Këngëtarja kosovare e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë krahë bashkëshortit të saj po sjellë shpesh poza të ndryshme në rrjtet sociale.

Linda Halimit nuk i mungojnë as pozat provokuese në profilin e saj në instagram.

x