Ljajic mund të rikthehet në Itali, e kërkon Bologna!

05.08.2021 18:15

Ljajic mund të rikthehet në Itali, e kërkon Bologna!

Adem Ljajic mund të rikthehet në Serinë A.

Pas Marko Arnautovic, Sinisa Mihajlovic kërkon të ketë në sulmin e Bolognas një tjetër futbollist me origjinë ballkanase.

Sipas mediave italiane klubi kuqeblu i ka bërë një ofertë turqëve të Besiktas për të marrë në huazim Adem Ljajic i cili në Itali ka mbajtur veshur edhe fanellat e Fiorentinës, Romës, Interit dhe Torinos.

x