Luana Vjollca ndan me fansat sekretin e linjave trupore

22.01.2021 16:01

Luana Vjollca ndan me fansat sekretin e linjave trupore

Moderatorja e njohur tregoi se si i mban format trupore të përsosura.

 
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vjen thuajse gjithmonë me dukje tërheqëse në ekranet televizive, shkruan lajmi.net.

 
Luana është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe është thuajse gjithmonë në kontakt me fansat e saj.

Së fundmi ajo ndau me ta mënyrën se si e nis ditën gjithashtu duke zbuluar se si e mban trupin e saj në formë perfekte, gjë për të cilën edhe njihet mjaft shumë.

x