Marina Vjollca duket tejet joshëse në imazhet e reja të realizuara (FOTO)

26.08.2020 17:18

Marina Vjollca duket tejet joshëse në imazhet e reja të realizuara (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, i ka mahnitur fansat me fotosesionin e ri të realizuar, shkruan PORTALI.info

 

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore,dhe duket shumë seksi

Marina së fundmi ka ardhur me vizitë në Kosovë dhe kjo u bë e ditur bazuar në disa postime në Instagram./PORTALI.info/

x