Me fustan leopardi të ngushtë, Fjolla Morina e bën “nxehtë” me pozën nga prapa

08.10.2021 19:26

Me fustan leopardi të ngushtë, Fjolla Morina e bën “nxehtë” me pozën nga prapa

Këngëtarja nuk ka shumë kohë që është liruar nga burgu.

 
Fjolla Morina, nuk po i kursen fotografitë me të cilat po shfaq hiret e saj trupore.

Së fundmi, ka publikuar një fotosesion të ri me të cilin ka sjell imazhe provokuese veshur me një fustan material leopardi.

Këngëtarja shihet e rregulluar me makijazh dhe ka pozuar para kamerës në një ambient të mbyllur.

Si në çdo postim, komentet dhe pëlqimet nuk i munguan nga ndjekësit.

x