Me një pozë në të brendshme para pasqyrës, Era Istrefi vë në pah linjat e theksuara të trupit

25.05.2022 22:43

Me një pozë në të brendshme para pasqyrës, Era Istrefi vë në pah linjat e theksuara të trupit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po e shijon në maksimum suksesin e dy projekteve të reja muzikore, me të cilat shënoi rikthimin në skenë.

“Bebe” dhe “TKRKT” janë pritur shumë mirë nga publiku shqiptar, duke arritur shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

Era ndërkohë po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo publikoi për ndjekësit e saj në InstaStory një imazh atraktive para pasqyrës, në të cilën shfaqte linjat e theksuara trupore.

E veshur vetëm me të brendshme, Era dukej tejet joshëse në promovimin e fizikut të saj, të lakmueshëm nga shumë femra.

Era përndryshe ka paralajmëruar se që nga rikthimi i saj, do të vazhdojë të mos ndalet, duke qenë aktive vazhdimisht për fansat e saj.

Ndërkohë, ende nuk dihet se si do të jetë e ardhmja e saj në arenën ndërkombëtare, që kur stagnoi në atë drejtim, për shkak të pandemisë globale COVID-19. 

 

x