Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

27.12.2020 19:51

Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje nga fotosesioni i ri ku shihet e veshur me rroba të ngushta të cilat i thekjsojnë linjat trupore.

x