Melinda vë në pah këmbët seksi: Dukem shumë e shijshme (FOTO)

27.07.2020 13:07

Melinda vë në pah këmbët seksi: Dukem shumë e shijshme (FOTO)

Melinda po shënon sukses të jashtëzakonshëm me projektin e saj më të ri ‘Nashta’ të cilën e publikoi gjatë ditës së premte.

Reperja vetëm për 24 orë kishte arritur të kaloj shifrën e një milionë klikimeve në platformën e Youtube, duke u renditur kështu në listën e hiteve të kësaj vere.

Tani Melinda ka ndarë një fotografi nga klipi, ku vë në pah format përfekte në një veshje të ekspozuar, dhe sipër imazhit shkruan “Dokna shumë e shijshme, bio bio kaqikat”.

x