Melisa e lumtur në krahët e Andit: Ti je pjesa për të cilën gjithmonë do të kem nevojë

07.05.2021 18:15

Melisa e lumtur në krahët e Andit: Ti je pjesa për të cilën gjithmonë do të kem nevojë

Melisa i bëri dedikim dashurie Andit.

 
Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Andi Shehu dhe Melisa Lleshi para pak ditësh e konfirmuan lidhjen.

Çifti tashmë nuk fshihen asnjëherë dhe publikojnë imazhe të shumta pranë njëri-tjetrit ku shfaqen shumë të afërt.

Në fotografinë e fundit, Melisa shihet në përqafim të Andit, ndërsa shkruan “Ti je pjesa ime për të cilën gjithmonë do të kem nevojë”.

Në mesin e shumë komenteve nuk mungonte as ai i Andit, ku shkroi “Tka ardh shum frymzimi kto koh shpirt”.

Në këngën e dytë “Leje”, Melisa u shfaq në çaste intime me Andin. 

 

x