Mezi njihet, Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

04.12.2021 20:02

Mezi njihet, Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuara kohëve të fundit.

Jo vetëm për shkak të hyrjes së saj në Big Brother Vip, por edhe për lidhjen e saj të re me Donald Veshaj.

Sidoqoftë kësaj, në rrjet po vërshojnë një sërë komente ndaj saj, disa prej tyre duke e mbështetur e disa edhe duke e kritikuar.

Ndërkohë, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike, teksa kjo e fundit mezi njihej.

x