Ministri shqiptar, Blendi Klosi takohet sot me Aleksandar Vuçiq

01.07.2021 09:14

Ministri shqiptar, Blendi Klosi takohet sot me Aleksandar Vuçiq

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq do të pres sot në takim ministrin e Shqipërisë për Turizëm dhe Mjedis, Blendi Klosi.

Në një njoftim të bërë nga Zyra e Presidentit të Serbisë, ministri shqiptar pritet të arrijë në Serbi në ora 10:00.

Lidhur me këtë nuk janë dhënë detaje shtesë, përpos se Klosi do të pritet nga Vuçiq.

x