Morena Taraku thotë se po ndihet si ‘Vitaminë C’

03.08.2021 18:28

Morena Taraku thotë se po ndihet si ‘Vitaminë C’

Këngëtarja ka sjell poza të reja në rrjete sociale.

 
Morena Taraku, shihet e veshur me fustan ngjyrë portokalli e cila ka shkrepur imazhe para pasqyrës.

Ajo dukjen e saj e ka kombinuar me bizhuteri dhe makijazh teksa mban flokët e shkurtër më shumë stil.

“Ndihem si Vitaminë C”, ka shkruar Morena në përshkrimin e postimit duke marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, ajo edhe pse nuk është aktive me projekte të reja muzikore shpesh ndan imazhe të ndryshme në Instagram dhe profile tjera zyrtare të saj në platforma sociale.

x