Mozzik ndan imazhe së bashku me Hanën, duken identik

08.11.2020 20:34

Mozzik ndan imazhe së bashku me Hanën, duken identik

Rep artisti Mozzik ka publikuar disa fotografi me të bijën.

Mozzik i cili njihet si një ndër artstët më të përfolur të showizit shqiptar është një baba i shkëlqyeshëm, kështu deklaron edhe ish gruaja e tij Loredana.

Së fundmi ai ka postuar në llogarinë zyrtare të Instagramit disa fotografi ku shihet ngjashmëria e këtyre dyve, ndërsa dihet se ai jo rrallë herë sjell imazhe me Hanën.

Reperi ndonëse nuk është më bashkë me rep artisten shqiptare Loredana, duket se ata kanë respekt për njëri tjetrin dhe mbajnë një marrëdhënie shoqërore.

x