Nëna e Ronaldos shprehet kundër martesës së tij me Georginën

01.10.2021 10:05

Nëna e Ronaldos shprehet kundër martesës së tij me Georginën

Nëna e Ronaldos ka treguar në një intervistë mendimin e saj rreth Georginës.

Mamaja e Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro ka dalë kundër martesës së tij me Georgina Rodriguez-in. Sipas saj, Georgina kërkon të përfitojë nga pasuria e të birit.

Gazeta spanjolle “Marca” raporton se modelja po e pret propozimin e Ronaldos, por familja e tij është kthyer në një pengesë të madhe.

“Aveiro beson se ata të dy nuk duhet të martohen, sepse motivi i Georginës është të përfitojë nga pasuria e të birit”, ka thënë një burim pranë futbollistit për “Marca”.

Raportohet se dhe djemtë e tjerë të Aveiros mendojnë njësoj.

x