Neymar arrin akordin me PSG për rinovimin!

05.04.2021 22:02

Neymar arrin akordin me PSG për rinovimin!

Neymar Jr nuk ka ndërmend të largohet nga Paris Saint Germain.

Sipas raportimeve që vinë nga mediat franceze, sulmuesi brazilian ka arritur një parakontratë me drejtuesit e klubit nga Parces des Princes dhe në javët e ardhshme pritet të hedhë të zezën mbi të bardhë për të firmosur marrëveshjen e re deri në vitin 2026.

Tashmë nuk flitet më për një largim të mundshëm të Neymar me Barcelonën dhe Realin që janë tërhequr nga gara për ta rikthyer në Spanjë, kjo për shkak edhe të krizës financiare që ka shkaktuar pandemia COVID-19!

x