Nicole Scherzinger 'çmend' rrjetin me foto nga plazhi (FOTO)

04.09.2020 16:34

Nicole Scherzinger 'çmend' rrjetin me foto nga plazhi (FOTO)

Ajo është 42 vjeç, por mosha për të është thjesht një numër. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger e ka vërtetuar edhe njëherë përmes postimeve të fundit në Instagram.

Ajo ka publikuar dy foto me bikini të bardha duke pushuar në Karaibe. Nicole duket tepër mahnitëse dhe për këtë ka marrë komente të shumta në rrjetet sociale.

x