Nicole Scherzinger tregon muskujt e saj të tonifikuar në pushim me Thom Evans

05.07.2021 12:49

Nicole Scherzinger tregon muskujt e saj të tonifikuar në pushim me Thom Evans

Ajo dhe Thom Evans janë nisur drejt një numri destinacionesh evropiane për të festuar ditëlindjen e saj të 43-të në javët e fundit.

Dhe Nicole Scherzinger dhe lojtari i rugby, 36, u panë duke shijuar një pushim të lagur nga dielli në plazhin në Mykonos, Greqi, me miqtë të shtunën.

Ajo dhe Thom Evans janë nisur drejt një numri destinacionesh evropiane për të festuar ditëlindjen e saj të 43-të në javët e fundit.

Këngëtarja Pussycat Dolls dukej e bujshme ndërsa tregoi figurën e saj të hijshme me bikini të bardha për shëtitje.

Pjesa e sipërme me bikini e Nicole u mbështoll rreth qafës së saj dhe tregoi një vështrim bujar të dekoltesë së saj, ndërsa ajo e mbështolli shallin e saj lart në bel për të nxjerrë në pah muskujt të saj të tonifikuar.

Këngëtarja i shtoi një prekje vezulluese pamjes së saj me një gjerdan argjendi, dhe gjithashtu mbrojti sytë e saj nga dielli me një palë hije elegante.

Thom vuri një dukej bukur ndërsa kombinoi një këmishë të bardhë me mëngë të shkurtra me një palë pantallona të shkurtra bezhë dhe ai vishte atlete të ngjashëm kur nuk ecte pranë vijës së bregut.

x