Nipi i Jakup Krasniqit godet Sami Lushtakun: Do të duhej t'i takonte të kaluarës

20.12.2020 23:24

Nipi i Jakup Krasniqit godet Sami Lushtakun: Do të duhej t'i takonte të kaluarës

Nipi i Jakup Krasniqit, Arian Krasniqi ka “goditur” Sami Lushtakun në postimin e fundit në Facebook.

Krasniqi ka thënë se Lushtaku do të duhej t’i takonte historisë së keqe të politikës, shkruan Portali.info.

“Sami Lushtaku në rrethanën më të mirë politike, do t’i takonte historisë së keqe të saj”, ka shkruar Krasniqi.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Sami Lushtaku ne rrethanen me te mire politike do t'i takonte historise se keqe te saj. Por kur politiken e dominojne kapot dhe zhvatesit e saj, ata mbesin aktual dhe determinues te jeten tone qytetare.

x