Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi “thumba” njëra-tjetrës, çfarë ndodhi mes ish shoqeve të ngushta?

22.05.2022 23:51

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi “thumba” njëra-tjetrës, çfarë ndodhi mes ish shoqeve të ngushta?

Dy këngëtaret e njohura, Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi dikur ishin dy shoqe të ngushta, por sot nuk flasin më me njëra-tjetrën.


Së fundmi, ato kanë qenë bashkë në të njëjtin event dhe situata mes tyre ka qenë e tensionuar.

Sipas “Panorama plus”, në dhomat e grimit, mes dy vajzave ka pasur momente tensioni, ku nuk i kanë kursyer batutat me kunja.

E njëjta situatë është vënë re edhe në festën e organizuar pas shfaqjes.

Nora ka zgjedhur të qëndrojë në tavolinë me të afërmit e saj, kurse Leonora ka zgjedhur të jetë pranë disa nga kolegëve të saj të showbizit kosovar.

Kujtojmë që shkak për zënkën mes vajzave është bërë kënga “Sa t’kom dasht”, e cila ishte realizuar për ta kënduar Leonora, por që e kishte marrë Nora.

x