Oriola vjen joshëse me fustan të shkurtër: Jam ‘Palm Angels’ shqiptar

08.06.2021 18:06

Oriola vjen joshëse me fustan të shkurtër: Jam ‘Palm Angels’ shqiptar

Oriola duket e parezistueshme edhe në fotot e fundit.

 
Oriola Marashi është ndër modelet më të suksesshme shqiptare dhe njëherësh shumë e pëlqyer në publik.

Ajo qëndron çdo herë në formë shumë të mirë dhe për këtë komentohet vazhdimisht në rrjete sociale.

Së fundi, modelja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa imazhe, në të cilat u shfaq araktive me fustan të bardhë.

Me fustan të shkurtër, Oriola tërhoqi vëmendjen e ndjekësve teksa theksoi linajt e përsosura trupore.

x