Pas ndarjes nga Jonida, Romeo në romancë me vajzën e ministrit shqiptar?

19.02.2021 23:14

Pas ndarjes nga Jonida, Romeo në romancë me vajzën e ministrit shqiptar?

Romeo duket se ka nisur lidhje të re dashurie.

 
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i kanë ndarë rrugët dhe këtë gjë e konfirmoi vet këngëtarja, shkruan lajmi.net.

 
Në një intervistë të fundit, Jonida teksa foli për festën e Shën Valentinit, deklaroi se është beqare.

Por, duket se Romeo menjëherë ka nisur një romancë të re dhe atë me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Aleksian.Po ashtu, këto dyshime i forcuan edhe disa postime të Aleksias, ku shfaqej në shoqërinë e një mashkulli në veturë, e që duket të jetë Romeo. 

x