Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur një tjetër ish-konkurrente të “Përputhen”

10.06.2021 19:56

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur një tjetër ish-konkurrente të “Përputhen”

Atdheu u filmua duke i dhuruar puthje Shqipes.

 
Ka pak ditë që Atdheu doli me një deklaratë publike, me të cilën konfirmonte ndarjen nga Sara.

Madje, sipas tij edhe dikush që më parë e quante “vëlla” ia ka punuar pas shpine, kurse me disa prej djemve të tjerë të “Përputhen” ka ruajtur kontaktet.

Së fundi, Atdheu u shfaq shumë i afërt edhe me Shqipe Hysenajn, e cila më parë në “Përputhen” tha se është në një njohje.

Atdheu dhe Shqipja kanë lënë pas gjitha mosmarrëveshjet, ndërsa dukeshin se po kalonin mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Derisa Shqipja po e filmonte duke ecur në rrugë, Atdheu afrohet dhe i dhuron asaj një puthje në faqe.

“Atdhe Xharavina ti je i çmendur, gjejeni me cfare do vije ne Fier? Ma beri zili”, thotë ajo.

x