Pas ndarjes problematike, Wanda dhe Mauro Icardi rikthehen më të dashuruar se kurrë

20.10.2021 17:02

Pas ndarjes problematike, Wanda dhe Mauro Icardi rikthehen më të dashuruar se kurrë

Mauro Icardi shkroi një mesazh emocional në Instagram pak ditë më parë për gruan e tij, Wanda Nara, pasi dyshja u ribashkuan pas një ndarjeje të shkurtër.

 
Sulmuesit të Paris Saint-Germain iu dha leja për të munguar në ndeshjen vendimtare të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve kundër RB Leipzig dhe gjithashtu mungoi në dy seanca stërvitore pas një ndarje tipike publike nga Wanda, i cili është gjithashtu agjentja e tij, shkruan Daily Mail.

Por çifti i famshëm duket se i ka rregulluar gjërat të dielën dhe Icardi tregoi mirënjohjen ndaj gruas së tij për angazhimin në lidhjen e tyre pasi ajo e kishte akuzuar atë për tradhti ndaj tij një ditë më parë.

x