Pas një muaji agjërim, Pacolli bashkë me familjarët e me avion privat drejt Kosovës

12.05.2021 17:59

Pas një muaji agjërim, Pacolli bashkë me familjarët e me avion privat drejt Kosovës

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i AKR-së, Behgjet Pacolli është një nga politikanët kosovarë që ka agjëruar muajin e shenjtë të Ramazanit.

Kësisoj sot Pacolli është nisur drejt Kosovës, për të festuar nesër Festën e Fitër Bajramit.

Përmes disa fotografive të realizuara në avionin e tij privat, Pacolli tregoi se drejt shtëpisë po vie bashkë me fëmijët dhe bashkëshorten.

“Rrugës për në shtëpi për festën e madhe të Bajramit!”, shkroi ai.

x