Pas puthjes treshe, Rita Ora dhe Taika Waititi i shmangen ngushtë Tessa Thompson në “Met Gala”

15.09.2021 10:02

Pas puthjes treshe, Rita Ora dhe Taika Waititi i shmangen ngushtë Tessa Thompson në “Met Gala”

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi e humbën ngushtë Tessa Thompson teksa u larguan nga një festë pas Met Gala në orët e para të mëngjesit të së martës pas puthjes trepalëshe të treshes në fillim të këtij viti.

Regjisori, Taika, 46 vjeç, u bë cak në titujt e mediave në të gjithë botën për puthjen e tij të dyanshme me Ritën, 30 vjeç dhe Tessa, 37 në ballkonin e shtëpisë së tij Bondi më 23 maj.

Megjithatë, treshja nuk kaloi rrugën pas Met Gala në New York, me këngëtaren Rita të parë duke shfaqur një shfaqje komode me Taika ndërsa ata u larguan nga festa menjëherë pas Tessa.

Ndërkohë, Tessa e kishte kaluar natën duke u shoqëruar me një çift tjetër, Channing Tatum dhe Zoe Kravitz.

Ajo kishte veshur një palë çizme të zeza me takë të lartë dhe gishtërinj të zgjatur që të përputheshin me të brendshmet e saj që ishin të dukshme përmes veshjes së saj.

Ndërkohë, Rita dhe Taika ishin të koordinuar me të zeza me Ritën e veshur me një bluzë të zezë të prerë, duke e lënë belin e saj në shfaqje, ndërsa Taika zgjodhi një kostum.

Në korrik, Taika foli për puthjen e tij trepalëshe me Tessa dhe Rita, duke e etiketuar atë “jo punë e madhe”.

Pavarësisht raporteve se ai ishte ‘qortuar’ nga drejtuesit e Marvel për sjelljen e tij, regjisori i Zelandës së Re i tha ET Canada se ‘nuk ishte i mërzitur’ nga vëmendja e mediave që morën fotot.

Ai tha: ‘Jo vërtet. Unë mendoj se në botën e internetit, gjithçka largohet shumë shpejt. Dhe gjithashtu, “A është një marrëveshje kaq e madhe?” Jo, jo dhe aq. Unë nuk po bëja asgjë të keqe. Është mirë ‘.

Pavarësisht se dyshja mbetën miq, treshja nuk u fotografua së bashku në Met Gala.

x