Pas suksesit të “Pa ty”, Dafina Zeqiri dhe Muma sjellin këngën “Dashni”

07.03.2022 21:06

Pas suksesit të “Pa ty”, Dafina Zeqiri dhe Muma sjellin këngën “Dashni”

Dafina Zeqiri dhe Muma kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e tyre të dytë.

Sapo është publikuar projektin e ri muzikor i titulluar “Dashni”.

Dafina ka sjellë bashkëpunimin e dytë me artistin nga Shqipëria, Muma.

Ajo ka bërë një paraqitje të mahnitshme në videoklip, me dukje të veçantë e me plot sharm.

Kënga e dyshes së famshme u realizua në studion e producentit të njohur, Cricket.

Ky projekt vjen pas bashkëpunimit të tyre të parë “Pa ty”, i cili u shëndrrua në hit të jashtëzakonshëm.

x