Pasi u bë bionde, Rina Balaj bën një tjetër ndryshim në dukje

27.09.2021 10:03

Pasi u bë bionde, Rina Balaj bën një tjetër ndryshim në dukje

Rina Balaj nuk heziton të eksperimentojë me dukjen dhe këtë e ka bërë edhe së fundi.

Derisa ditë më parë u shndërrua në bionde, këngëtarja e njohur ka ndryshuar përsëri stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Rina ka njoftuar për ndryshim përmes disa pozave të reja që ka postoi në llogarinë e saj të Instagram-it.

Me një stil më të shkurtër të flokëve me ngjyrë vjollce, këngëtarja dukej mjaft atraktive teksa shihet e veshur në një kostum blu me material i xhinseve.

Rikujtojmë që Rina së fundi u rikthye me një projekt të ri dhe tejet të veçantë muzikor që u mirëprit nga fansat e saj.

Kënga mban titullin “Addiction” dhe Brenda pak ditësh ka arritur 1.8 milion klikime në YouTube.

x