Për një ditë 1 milion shikime me këngën e re, Melinda Ademi falënderon fansat

01.06.2021 20:33

Për një ditë 1 milion shikime me këngën e re, Melinda Ademi falënderon fansat

Këngëtarja ditën e djeshme ka publikuar projektin e ri muzikor me të cilin është rikthyer pas një pauze të shkurtër.

 
Dhe, Melinda Ademi ka arritur sukses me këngën e re e cila për vetëm një ditë ka arritur 1 milion shikime.

Ishte, vetë këngëtarja e cila njoftoi përmes rrjeteve sociale se tashmë ka numëruar 1 milion e cila edhe i falënderoi fansat e saj dhe në të njëjtën kohë u tregua e habitur.

 

“1 dite, 1 Million Youtube Views

x