Përfundon pjesa e parë, Atletico Madridi në disavantazh ndaj Valladolidit

22.05.2021 18:50

Përfundon pjesa e parë, Atletico Madridi në disavantazh ndaj Valladolidit

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Valladolid dhe Atletico Madrid

 
“Los Colchoneros” u gjendën në disavantazh në ndeshjen më të rëndësishme të sezonit.

Ishte lojtari i Valladolid, Plano i cili shënoi gol në min 18’.

Megjithatë, djemtë e Diego Simeones nuk arritën ta kryejnë detyrën në pjesën e parë duke shpresuar gjithnjë për një rikthim në pjesën e dytë.

Rezultati i pjesës së parë, Valladolid 1-0 Atletico Madrid.

x