Pjesa e parë: Asnjë gol në finalen e Ligës së Kampionëve

23.08.2020 22:03

Pjesa e parë: Asnjë gol në finalen e Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë i finales së Ligës së Kampionëve mes Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich.

Edhe pse pritej një lojë e hapur nga të dyja skuadrat, gola nuk pati në këtë gjysmë pjesë.

Raste të pakonkretizuara kishte në të dyja anët, ku vlen të ceket pritja e Manuel Neuer ndaj Neymar, dhe pritaj e Keylor Navas ndaj Robert Lewandowskit.

Të presim e a do të zhbllokohet ndeshja gjatë gjysmës së dytë.

x