Po jepnin emisionin “live”, burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve amerikanë (VIDEO)

23.09.2021 10:23

Po jepnin emisionin “live”, burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve amerikanë (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në emisionin NBC ” Today ” në Amerikë.

Teksa emisioni po transmetohej ‘live’, pas prezantuesve ka kaluar një burrë i zhveshur, i cili po bënte vrap.

Ky moment nuk kaloi pa u vënë re nga prezantuesit Hoda Kotb , Savannah Guthrie dhe Craig Melvin, të cilët njoftuan publikun që një burrë lakuriq të kalonte pas rrugës Manhattan.

x