Po ndodh tani: Bora Zemani takon Donaldin në shtëpinë e Big Brother VIP

22.10.2021 22:57

Po ndodh tani: Bora Zemani takon Donaldin në shtëpinë e Big Brother VIP

Takimi i shumëpritur mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt po ndodh tani në shtëpinë e Big Brother.  

Bora dhe Donaldi kanë qenë në lidhje dashurie për gati tri vjet.

Donaldi sëfundmi ka treguar se ende ndjen për Borën dhe Semi shoqja e saj e ngishtë ka thënë se edhe Bora e dashuron Donaldin.

Bora ishte për ta takuar shoqen e saj, por pas takimit mes tyre gjithçka ndryshoi rrjedh moderatorja e Arbana Osmani pyeti, Borën dhe Donaldin nëse duan ta takojnë njëri-tjetrin.

Ata pranuan.

x