Po raportonte live, tifozi i Feyenoord puth gazetaren shqiptare

24.05.2022 20:40

Po raportonte live, tifozi i Feyenoord puth gazetaren shqiptare

Një numër i lartë tiforzësh të Feynord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League.

Nërkaq të shumta kanë qenë rastet kur gazetarët shqiptarë kanë intervistuar tifozët.

Por një surpirzë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmoisferën e tifozëve të Feynord-it.

Befas njëri prej tyre i është afruar dhe e ka puthur.

x