Publikohen disa nga prapaskenat e një fotosesioni te Irina Shayk

17.09.2021 18:37

Publikohen disa nga prapaskenat e një fotosesioni te Irina Shayk

Ajo shfaqi figurën e saj të mrekullueshme në veshje shumë të dobëta në një video të zhurmshme prapa skenave nga një fotosesion i fundit.

 
Modelja, 35 vjeç, zbukuron kopertinën e edicionit inaugurues të HighStnobiety të HIGHStyle, e cila është revista e parë e shtypur e botimit.

Përpara nisjes, marka ndau një vështrim të fshehtë në xhirimet shumë të lezetshme të Irina, dhe ajo u zhvesh në një bluzë të vogël bikini dhe pantallona të shkurtra argjendi për një pamje.

Gjatë xhirimit, Irina ra në një numër pozash provokuese, përfshirë në kapakun e një makine sportive portokalli dhe duke pozuar në një stol.

Si pjesë e promovimit të edicionit, botimi hodhi disa video në prapaskenë të Irina në veprim.

Ajo e shfaq kornizën e saj në një klip që e tregon duke shikuar mbi shpatullën e saj të majtë, në drejtimin e fotografit, Heji Shin, e veshur me një ansambël qymyri që vezullon që e mbulon atë sa një rroba banje një copë.

Ajo është gjithashtu e veshur me çizme të ngushta, të larta deri në gjunjë dhe flokët e saj ngjyrë kafe të stiluara gjatë dhe në vijim dhe pak të kthyera në të majtë.

x