Publikohet momenti kur Almeda lindi vajzën (FOTO)

21.06.2021 22:27

Publikohet momenti kur Almeda lindi vajzën (FOTO)

Almeda Abazi ka publikuar një imazh që tregon momentin kur vajza e saj dhe burrit Tolgahan erdhi në jetë.

Ajo e ndau fotografinë me ndjekësit në Instagram duke shkruar datën e ardhjes në jetës të Alinës.

Çifti shqiptaro-turk tashmë janë prindër të dy fëmijëve, Efehanit që u lind më shumë se dy vjet më parë dhe vogëlushës që lindi më 8 të këtij muaji.

x