“Qysh po të del zezaku?”, Adriana Matoshi i përgjigjet komentuesit: Ma i bardhë se…

08.11.2020 12:24

“Qysh po të del zezaku?”, Adriana Matoshi i përgjigjet komentuesit: Ma i bardhë se…

Adriana Matoshi i është përgjigjur komentuesit që e pyeti për të dashurin afrikan.

 
Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, shkruan lajmi.net.

Fakti se ai nuk është shqiptar dhe është shumë më i ri se aktorja, ka bërë që të ketë reagime të shumta.

Komentet e akuzat drejt saj kanë qenë të shumta e Adriana iu përgjigj njërit prej tyre.

“Qysh po të del zezaku oj Adriana”, e pyet komentuesi Adrianën.

“Ma i bardhë se ti e shpirti yt i zi”, i përgjigjet aktorja.

x