Reali barazon ndaj Chelsea-t, super gol i Karim Benzema (VIDEO)

27.04.2021 21:29

Reali barazon ndaj Chelsea-t, super gol i Karim Benzema (VIDEO)

Real Madrid ka arritur që të gjejë shumë shpejt barazimin 1-1 kundër Chelsea-t.

Pas një rrëmujë në zonën e Bluve të Londrës, Benzema prek topin me kokë dhe më pas me një veprim të bukur akrobatik arrin që të shënojë.

 

 

x