Reali zhbllokon duelin ndaj Liverpoolit , shënon Vinicius Junior (VIDEO)

06.04.2021 21:32

Reali zhbllokon duelin ndaj Liverpoolit , shënon Vinicius Junior (VIDEO)

Real Madrid e ka nisur mjaft mirë çerekfinalen kundër Liverpoolit.

Në minutën e 27-të, Toni Kroos jep një asist perfekt për Vinicius Junior që kontrollon topin mjaft mirë dhe më pas arrin që të mposhtë portierin Alisson.

x