Rina Balaj me fotografi plot stil nga vetura luksoze

01.09.2021 17:12

Rina Balaj me fotografi plot stil nga vetura luksoze

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

 
Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar pamje me veshjen sportive dhe me paraqitjen joshëse në fytyrë.

x