Rita Ora detyrohet që të rregullohet gjatë kohës që është në veturë, shkaku i orarit të ngjeshur

18.09.2021 08:34

Rita Ora detyrohet që të rregullohet gjatë kohës që është në veturë, shkaku i orarit të ngjeshur

Ajo do të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar në ditët e ardhshme pas shumë kohe qëndrimi në Australi dhe ShBA.

Dhe Rita Ora ofroi një paraqitje të lumtur të stilit të saj të shpejtë të jetesës të premten, ndërsa ajo drejtoi flokët në pjesën e pasme të makinës së saj, siç tregohet në një galeri të fotografive të publikuara në Instagram.

Këngëtarja 30 vjeçe, dukej tërheqëse e veshur me një fustan të zi të zi, teksa i stilonte flokët e saj ndërsa ishte ulur në veturë.

Rita shfaqi fizikun e saj seksi me fustanin e zi të zbuluar teksa pozonte për fotografi pas një tjetër dite të ngarkuar me xhirime.

Artistja shqiptare shkroi në mbishkrimin e fotografive: “Makijazh në lëvizje”.

Kjo paraqitje e saj vjen pasi Rita ia dha lamtumirën New Yorkut të martën, pas paraqitjes së saj në Met Gala të hënën.

Artistja shqiptare thuhet se do të kthehet në Mbretërinë e bashkuar për t’iu bashkuar panelit të jurisë në spektaklin shumë të ndjekur, “The Masked Singer”. 

x