Rita Ora me kombinim tri-ngjyrash në veshjen e saj merr pjesë në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

30.07.2021 15:30

Rita Ora me kombinim tri-ngjyrash në veshjen e saj merr pjesë në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

Ishte e pamundur të mungonte ndërsa doli për natën e hapjes së Los Angeles Art Show të mbajtur në LA Convention Center Downtown.

Të enjten në mbrëmje, këngëtarja 30-vjeçare e lindur në Kosovë bashkoi me guxim një bluzë me një palë pantallona të purpurta të përshtatura ndërsa ecte në tapetin e kuq.

Në muajt e fundit ajo është parë me të dashurin Taika Waititi, 45 vjeç, megjithatë Rita u shfaq solo në gala.

Pjesa e sipërme në veshjen e Ritës paraqiste një rrëmujë ultra femërore me detaje në shiritat dhe pjesën e poshtme që i ekspozonte pak nga barku.

Ajo dukej komode në stilin e saj të modës, ndërsa në kontrast me veshjen, kishte veshur një palë taka të kuqe me shkëlqim.

Rita u cilësua si nikoqire e mbrëmjes dhe 15 për qind e biletave për shfaqjen artistike do i dhurohen Spitalit të Fëmijëve të Saint Jude.

Duke folur në skenë në gala mbrëmjen e mbushur me yje, Rita diskutoi rëndësinë e nxitjes së artit si në komunitet ashtu edhe rolin që ai luan për fëmijët në spital.

x