Rita Ora shfaq figurën e saj të tonifikuar me bikini të verdha teksa shijon një ditë në plazh

14.05.2021 17:18

Rita Ora shfaq figurën e saj të tonifikuar me bikini të verdha teksa shijon një ditë në plazh

Rita Ora tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të verdha ndërsa plazhet e Sidneit.

 
Ajo ka qenë në Australi javët e fundit duke filmuar serinë e ardhshme të The Voice, shkruan Daily Mail.

Dhe Rita Ora dukej shumë joshëse në plazh ndërsa përfitoi nga moti i ngrohtë i Sidneit duke shijuar një ditë buzë detit të premten.

Këngëtarja britanike, 30 vjeç, dukej e pabesueshme ndërsa pozoi me një bikini të verdhë për një seri fotografish të shpërndara në llogarinë e saj në Instagram.

Në imazhe Rita u pa duke treguar figurën e saj mahnitëse në një bikini të verdhë dhe pantallona të shkurtra bardh e zi.

x