Ronaldo e Georgina nisen për udhëtimin e radhës, sjellin pamje brenda avionit privat

06.05.2021 20:52

Ronaldo e Georgina nisen për udhëtimin e radhës, sjellin pamje brenda avionit privat

Ronaldo e Georgina nisën për një tjetër destinacion.

 
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit.

Dyshja së fundi kanë udhëtuar për një tjetër destinacion, ndërsa kanë publikuar pamje në rrjete sociale.

Çifti u shfaqën pranë njëri-tjetrit brenda avionit privat luksoz, por nuk preferuan të tregojnë se cili është destiancioni i tyre.

Georgina e Cristiano dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa të dy ishin veshur me kostume sportive.

Georgina kishte marrë me vete një çantë blu të brendit “Hermes Birkin”, që kap shifra të larta. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

x