“Sa më ka marrë malli”, Donaldi po e ndjen mungesën e Beatrixës brenda shtëpisë së Big Brother VIP

26.01.2022 21:30

“Sa më ka marrë malli”, Donaldi po e ndjen mungesën e Beatrixës brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Beatrix Ramosaj ka pak ditë që është larguar nga shtëpia e madhe, Big Brother VIP.

Mungesën e saj brenda më së shumti është duke e ndjerë partneri i saj, aktori Donald Veshaj.

Ky i fundit ditën e sotme (e mërkurë) ka marrë vëmendje me një veprim që ka të bëjë pikërisht me këngëtaren nga Kosova.

Derisa është lëshuar një këngë e artistes së njohur, ai shfaqet i lumtur duke e ndjerë plotësisht atë.

Ramosaj në anën tjetër ditën e djeshme (e martë) ka reaguar për herë të parë pas largimit nga BB VIP.

Ajo këto ditë nuk ishte në gjendje të mirë psikologjike dhe për këtë theksoi se kishte nevojë për ta rimarrë veten.

x