Samanta publikon imazhe nga klipi i fundit

12.05.2021 22:08

Samanta publikon imazhe nga klipi i fundit

Këngëtarja lansoi projektin e saj të parë për vitin 2021.

 
Dhe, Samanta sapo ka publikuar dy fotografi nga klipi teksa i ka shoqëruar me një varg nga kënga në mbishkrim.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar dy imazhe me të cilat është shfaqur joshëse teksa ka ekspozuar këmbët.

“A e ke pas njo qe do si un, sa e vun”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, si në shumë postime tjera edhe në këtë, Samanta arriti të komentohet nga ndjekësit e saj për dukjen dhe në të njëjtën kohë u vlerësua edhe për këngën e fundit që ka lansuar.

x